Новини

Возможно, это изображение 1 человек и текст Безпека дорожнього руху- це завжди актуальне питання. Дотримання цих правил є обовʼязковим для усіх учасників дорожнього руху. Здобувачі освіти 7 класу Гімназії №8 в черговий раз обговорили необхідність дотримання правил ДР, повторили права й обовʼязки пасажирів та пішоходів, а також правила переходу регульованих та нерегульованих перехресть.

Возможно, это изображение 9 человек, люди учатся и текст Цього тижня на годинах спілкування в Гімназії №8 говорили про добро.Під гаслом "Добро починається з тебе!" діти висловлювалися про добрі справи, які можна робити самим, адже якщо кожен щось зробить корисне на цьому світі, то добра стане більше!

Возможно, это изображение 1 человек и текст «передбачити дяти запобгти 一 небезпечно мни! DANGER DANGERMINES! MINES!»     Возможно, это изображение 3 человека, люди учатся, детская игрушка, очки для зрения и текст

Навчання з питань мінної безпеки сьогодні було проведене з педагогічним та технічним колективом Гімназії №8. Працівники закладу освіти отримали інформацію щодо мін і вибухонебезпечні предмети, їхні різновиди, ознайомилися з правилами безпечної поведінки з мінної безпеки.

Возможно, это изображение 4 человека, телефон и текст  У Гімназії №8 місячна акція "Молодь за здоров'я" розпочалася під гаслом "Здоровим бути круто!" Протягом місяця в закладі проходитимуть заходи, спрямовані на збереження здоров'я дітей як фізичного, так і психологічного.

Возможно, это изображение 1 человек и текст  Возможно, это изображение 10 человек и памятник

Здобувачі Гімназії №8 долучилися до шкільного фото-флешмобу "Улюблений куточок міста" з нагоди міського свята.

Возможно, это изображение 5 человек и текст «SURF»

Щиро вітаємо здобувача 6 класу Гімназії № 8 Єгора Доломанова з І місцем у традиційних змаганнях з веслування академічного "Регата 2023", присвячених Дню міста Новомосковська. Єгоре, вітаємо тебе з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та перших місць!

Возможно, это изображение 3 человека и текст

На нашій землі книги та бібліотеки віддавна користуються великою шаною і любов'ю. Історія Ук­раїни невіддільна від історії бібліотек. Книгозбірні відіграли важливу роль у розвитку цивілізацій. Сьогодні – це інформаційні, культурні, освітні за­клади, великий внесок яких у розвиток вітчизня­ного державотворення, освіти, науки і культури – безцінний. Під час класної години здобувачі освіти 7 класу Гімназії №8 ознайомились з історією появи та розвитку бібліотек, здійснили віртуальну подорож найвидатнішими бібліотеками світу та ознайомились з тематичними виставками книг, що діють в бібліотеці нашої Гімназії. Бібліотекар, Раїса Павлівна Кумець, провела віртуальну екскурсію нашою бібліотекою та ознайомила дітей з довідковою літературою, що наявна в закладі. Це була дуже тепла зустріч... Сьогодні ми хочемо сказати щирі слова по­дяки тим, хто присвятив бібліотечній справі все своє життя, хто багато років тому переступив поріг бібліотеки і залишився в ній назавжди...