Правила прийому до закладу освіти

Порядок зарахування, переведення і випуск здобувачів освіти закладу освіти  визначається «Порядком  зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженим    наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 р..

Правила прийому дітей до закладу освіти:
1. До першого класу приймаються діти з 6 років.

2. Прийом дітей до школи здійснюється без співбесід, тестувань, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів.
3.Для зарахування дитини до закладу  батьками, або особами, які їх замінюють, подаються:

• заява батьків (або осіб, які їх замінюють),

• свідоцтво про народження (копії),

• оригіналу або    копії  медичної довідки за формою первинної облікової документації  № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,

• документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).

• Для зарахування дітей з особливими освітніми потребами, необхідно надати ксерокопію комплексної оцінки ІРЦ.

Дитина має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти, що є найбільш доступний та наближений до її місця проживання.

За довідками звертатися за адресою:

м.Новомосковськ,
вул.Шевченка, 8